Mobil

Tüm gözler Samsung’a kitlendi.

Tüm gözler Samsung’a kitlendi.

Dünya’nın lider telefon üreticilerinden olan Samsung şimdi de yepyeni bir Galaxy telefonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 11 Ekim 2018 ‘de yapılacak etkinlikle, şirket 4 ana kameralı ilk cihazını tanıtacak.

Dört kameralı ilk Samsung telefonu geliyor!

Şirket, amiral gemisi modelleri olan Note ve S serilerini çoktan piyasaya sürmüş olsa da, halen eteğinin altında bazı taşlar gizli gibi görünüyor. Bunlardan birinin 2018 model A7 olduğunu duysakta arge’de çalışımalarının sürdüğünün de sinyalini veriyor. Şimdide 4 kameralı telefonların ipucunu verdi.

Son dönemlerde ikiden fazla kameralı telefon haberleri kulaktan kulağa dolaşırken Samsung, direkt olarak davetiyesine “4 Kat eğlence” yazarak ikiden fazla kameralı telefonlar arasına hızlı bir giriş yapacağa benziyor.

Çok kameralı telefonların faydaları arasında daha yüksek çözünürlüklü görseller, daha yüksek yakınlaştırma becerileri ve tabii ki daha iyi fotoğraflar var. Kamera sayısı arttıkça, ekstra özellikler ve tek kamera üstünde toplanmış olan yük, diğer kameralara da paylaştırılıyor. Eksi yanları olarak hızlı şarj tüketimi gibi konulara nasıl çözüm ürettiklerini ise hep birlikte göreceğiz.

About the author

Işık Hızıツ

Gelecekteyim – Geleceği Önemsiyoruz!

Add Comment

Click here to post a comment