Mobil

iPhone X serisi akıllı telefonlarının fiyatlarını açıkladı.

iPhone X serisi akıllı telefonlarının fiyatlarını açıkladı.

Apple geçtiğimiz günlerde düzenlemiş olduğu etkinlikte iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max modellerini tanıttı. Tanıtımın ardından ön siparişe açılan modellerin Türkiye fiyatı oldukça merak ediliyordu. Bugün yaşanan gelişme ile birlikte yeni iPhone modellerinin Türkiye fiyatları sonunda belli oldu.

iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR Türkiye fiyatı belli oldu!

Listelenen XS Max ve XR modellerinin Türkiye fiyatlarına gelin birlikte bir göz atalım, bizleri oldukça dudak uçuklatan fiyatların karşıladığını tahmin etmek zor olmasa gerek.

Ön siparişe sunulan ;

iPhone XS Max, 11.999 TL‘den başlayan fiyat etiketiyle alıcısını bekliyor. XS Max‘in 256 GB’lık versiyonu 13.999 TL’den satışa sunuldu. Apple’ın piyasaya sunduğu en pahalı model ise XS Max’in 512 GB’lık versiyonu oldu. Bu model ise 15.999 TL olarak listelenmiş durumda.

Etkinlikte açıklanan ABD fiyatları ise şöyle ;

Not: Fakat bu ürünlerin spot olduğunu da altını çizmekte fayda var. Yani bu ürünler pasaport kaydını ve BTK vergisini ürünü alan kullanıcıların ödemesi gerektiğini de bilmenizi isteriz. Ayrıca bu fiyatların Apple’ın resmi fiyatları ile farklılık göstereceği bilinmekte.

About the author

Işık Hızıツ

Gelecekteyim – Geleceği Önemsiyoruz!

Add Comment

Click here to post a comment