Gelecek & Konsept

Tokyo Flash tasarımlı SF View Konsept Saat Çok Sevildi.

Tokyo Flash tasarımlı SF View Konsept Saat Çok Sevildi.

SF View Konsept Saat, Tokyo Flash tasarım zorluğundan gelen sunumlardan biri olma özelliğinin yanında, saat tasarımının bir uzay gemisi uçuş güvertesinden esinlendiği için Sci-Fi (SF) kelimesi saatin adını oluşturuyor, . Bu fütüristik saat, 3 parçalı ekrana ve bu saatin içinde “özel panoramik ekran”dan oluşuyor. Ortası ise fütüristik tasarıma sahip ilgi yaratacak şekilde boş bir alana sahiptir. Tokyo Flash tasarımlarında fütüristik tasarıma gün geçtikçe önem vermekte ve tasarımlarını bu alanda artırmaktadır. Tasarımlarını ayıran özellikleri sadece bunlarla sınılı değil, renk olarak da ilginç ton ve renkler seçen firma tasarım konusunda ki öncülüğünü korumaktadır.

Saati okumak için, saatler ve dakikalar ana ekranda, soldan sağa ve yukarıdan aşağıya doğru rakamlarla (hayır, zamanı okumak için zor bir yol yoktur) görüntülenir. İkincisini okumak biraz zor olsa da, SF View konsept saati, saniyeleri ekranın her iki tarafındaki konturlarla görüntüler.

Saat dünyasında gelecek tasarımları ile ilgi gören saatler arasına giren model, Tokya Flash imzası taşıyor. Bunun gibi fütüristik saatleri yakın gelecekte göreceğimiz ise kesin.

About the author

Işık Hızıツ

Gelecekteyim – Geleceği Önemsiyoruz!

Add Comment

Click here to post a comment