Dijital Dünya Mobil

Twitter, güçlü kullanıcıları için ücretli bir abonelik hizmeti oluşturacak

Twitter, güçlü kullanıcıları için ücretli bir abonelik hizmeti oluşturacak.

TweetDeck’i geliştirecek!

Kişisel, şirketler, markalar ve haber kuruluşları da dahil olmak üzere güçlü kullanıcılara ücretli bir abonelik teklif etmeyi düşünüyor. Twitter kullanıcıları bugün, anketin ekran görüntülerini tweet etmeye başladı ve yeni analizler, uyarılar ve yeni bir hesabın takipçilerinin tweet’lediği hakkında bilgilerle Twitter’un premium versiyonunun neye benzediğine dair bir örneklerde bulundu. Gelişmiş özellikler, şirketin profesyoneller için uygulaması olan Tweetdeck’te yer alıyordu. Çekirdek hizmet ücretsiz aynen devam edecek fakat istatistiklerini detaylı isteyenler için ücretli versiyonu gelecek.

Twitter’ın, The Verge’ye verdiği demeçte, “Bu anketi, Tweetdeck’in yeni ve daha gelişmiş bir versiyonuna olan ilgisini değerlendirmek için yürütüyoruz” dedi. “Kullanıcıların Twitter deneyimiyle ilgili geribildirim toplamak ve ürün yatırım kararlarımızı daha iyi bilgilendirmek için düzenli olarak kullanıcı araştırmaları yapıyoruz ve Tweetdeck’i profesyoneller için daha da değerli hale getirmenin çeşitli yollarını araştırıyoruz.”

Şirket henüz hizmeti inşa etmeye başlamadı, Anket, ekibin hizmetin ürün yol haritasına öncelik vermesine yardımcı olmak için tasarlandı ve geri bildirimleri önemli, gelecek verilere göre hareket edeceklerini duyurdu.

Ankette Twitter’ın dağıttığı bilgilendirme:

 

Twitter, pazarlamacılar, gazeteciler, profesyoneller ve toplumumuzdaki diğer kişilerin dünyadaki olayları daha çabuk bulmalarını sağlamak için daha güçlü araçlarla gelişmiş bir TweetDeck deneyimi sunmayı düşünüyor; daha fazla bilgi edinmek ve insanların en geniş alanlarını görmek Twitter’da en önemlisidir. Twitter’ı nerede kullanırsanız kullanın, en yeni haberler, spor, eğlence, siyaset görüşleri ve günümüz dünyasındaki bilgilere daha fazla bilgi vermek istiyorsanız, bu gelişmiş TweetDeck deneyimi size Twitter’dan da fazla erişmenize yardımcı olmak için tasarlanacaktır.

 

Bu birinci sınıf araç seti, uyarılar, eğilimler ve etkinlik analizi, gelişmiş analizler ve araçları oluşturma ve yazma gibi değerli bir görüntüleme, gönderme ve bildirim alma araçlarını tek bir özelleştirilebilir gösterge tablolarında göstereceğiz. Çok ilgili alanlara ayak uydurmak, kitlenizi büyütmek ve gerçek zamanlı olarak daha da fazla içerik ve bilgi görmeyi her zamankinden daha kolay yapmak için tasarlanacaktır.

 

Ayrıca, gelişmiş izleyici bilgileri ve analizleri, birden fazla hesaptaki birden fazla zaman çizelgesini ve mobil içermeyen birden çok cihazdan reklamsız bir deneyim izlemek için kullanılan araçlar gibi ekstra özellikler de sunuyor. ”

Bu abonelik fikri, Twitter’a reklam gelirinin düşüş gösterdiği bu dönemde hayati bir yeni gelir akışı sağlayabilir. Twitter’ın temel kullanıcı deneyimize ve ana Twitter kurallarına sadık kalması gerekiyor. Gelişmiş analitik yazılımın şirket için önemli bir iş olacağı bilinmediğinden diğer değerlerini riske atmak yanlış olacaktır. Diğer taraftan Twitter’ın her taraftan karşı karşıya olduğu saldırılar göz önüne alındığında, temel ürüne yapılacak herhangi bir yatırım, kullanıcılar için iyi bir haber olsa gerek…

About the author

Işık Hızıツ

Gelecekteyim – Geleceği Önemsiyoruz!

Add Comment

Click here to post a comment